КОРИСНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Ключові слова:
викладач англійської, професійний, мотивація, взаєморозуміння, практика зняття напруги.Анотація
Стаття присвячена корисним інструментам для викладачів англійської мови. В ній досліджуються відповіді на питання: як стати гарним викладачем для студентів? Які вимоги висуваються для сучасних викладачів? Завдання викладача професіонала також описані в дослідженні.
Посилання
Harmer J. How to teach English / J. Harmer. – Harlow: Pearson Education Limited, 2007. – 286 p.
Johnson M. A philosophy of second language acquisition / M. Johnson. – New Haven, CT: Yale University Press, 2004. – P. 276-489.
Scrivener J. Learning Teaching / J. Scrivener. – Macmillian Books for Teachers, 2009. – 432 p.
Spratt M., Pulverness A., Williams M. The TKT Course / M. Spratt, A. Pulverness, M. Williams. – Cambridge: Cambridge University Press, 2003. – 188 p.
Thornbury S. An A-Z of ELT: R is for Rapport / S.Thornbury. [Electronic sourse]. – the mode of excess: https://scottthornbury.wordpress.com/2012/01/15/r-is-for-rapport/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 О.В. Іванова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).