СУЧАСНІ МЕТОДИ ТА ФОРМИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
профорієнтаційна робота, професія, педагогічні умови, структура, заклад освіти, учень, особистістьАнотація
Розглядаються питання необхідності застосування сучасних методів та форм профорієнтаційної роботи у навчальних закладах освіти та у професійній підготовці майбутніх фахівців. Система підготовки кваліфікованих спеціалістів є головним завданням професійно-практичної освіти.
Посилання
Алексюк А. М. Методи навчання і методи учіння / А. М. Алексюк. – Київ : Знання УРСР, 1980. – 48 с.
Верзілін Н. М. Сутність та класифікація основних методів навчання [Електронний ресурс] / Н. М. Верзілін. – Режим доступу: refs.uaclub.net.ua. – Назва з екрану.
Володина, Е. Новые подходы к проведению профориентационной работы / Е.Р. Володина // Електронний ресурс – Режим доступу: http://yppk.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=156:2013-03-27-05-44-33&catid=1:articles&Itemid=5
Мельник, О. Зміст, форми та методи профконсультаційної роботи зі старшокласниками в процесі профільного навчання. / О.В. Мельник– К., 2008. – 54 с., с.26
Пряжников Е. Ю. Игры и методики для профессионального самоопределения старшеклассников / Е. Ю. Пряжников. – Москва, 2004. – 203 с.
Сподін, Л. До питання професійної спрямованості особистості та проблеми її формування / Л.А. Сподін // Педагогіка і психологія: 3б. наукових праць – Харків: ХДПУ. – 2000. – Вип.10 . – Ч.З. – С. 110-115.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Оксана Пономаренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).