ПЕРША МОНОГРАФІЧНА СТУДІЯ З ДОКУМЕНТНОЇ ЕВРИСТИКИ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2409-9805.4.2018.170624Ключові слова:
система соціальних комунікацій, інформаційний пошук, документна евристикаАнотація
У сучасній системі соціальних комунікацій, що забезпечує цілеспрямований комуні-каційний процес обміну соціально значущою інформацією, важливе місце належить інфор-маційному пошуку. Формування електронної складової соціальних комунікацій радикально трансформує комунікаційні процеси виробни-цтва, розповсюдження та використання доку-ментів, інформації, знань. Це зумовлює зміни в організації інформаційного пошуку різних до-кументів, від ефективності й результативності якого залежить оптимальне та якісне задово-лення інформаційних потреб користувачів со-ціокомунікаційних структур. Тому надзвичайно важливим для інформаційної діяльності є роз-робка теоретико-методичної бази, спрямованої на удосконалення та уніфікацію створення пошукового образу документа в інформаційно-пошукових системах.##submission.downloads##
Опубліковано
2018-11-27
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Г. Шемаєва
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.