«Підготовка дослідницького проєкту та презентація результатів наукових досліджень». Рецензія на підручник С. Х. Литвина, В. В. Добровольської
DOI:
https://doi.org/10.32461/2409-9805.1.2023.276774Анотація
Підручник «Підготовка дослідницького проєкту та презентація результатів наукових досліджень», який підготували доктор історичних наук, професор Литвин Сергій Харитонович і доктор наук із соціальних комунікацій, професор Добровольська Вікторія Василівна – професори Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, посідає чільне місце в удосконаленні змісту, структури, фахового рівня підготовки здобувачів на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. На сьогодні залишається гострою потреба у висококваліфікованих науковцях, які мають досконало володіти дослідницькою методологією і методами наукової евристики та вміти презентувати результати своїх наукових досліджень. Видання підготовлене на основі чотирирічного досвіду викладання авторами навчальної дисципліни в аспірантурі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Характерним для підручника є суто авторський виклад матеріалу, надання аспірантам організаційних та методичних порад щодо планування науково-дослідної роботи, визначення теми, об’єкта, предмета, мети, наукових завдань, методики пошуку та збору матеріалів, роботи над текстом, режиму провадження наукової роботи.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 Віктор Карпов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.