Сучасні технології картографічного забезпечення кадастрових робіт
Ключові слова:
сучасні картографічні технології, кадастрові роботи, картографічне забезпеченняАнотація
В роботі представлені сучасні технології картографічного забезпечення кадастрових робіт. Надана характеристика загальних проблем сучасних картографічних технологій різних країн та кадастрових систем та розкрито взаємозв’язок з багатьма земельно-інформаційними системами різних профилів, які пов’язані з відповідними просторовими даними. Проаналізовані головні принципи, методи та напрями розвитку сучасних технологій картографічного забезпечення кадастрових робіт у всьому світі.
Посилання
Stahli, Roland (2013). Effective learning for cadastral mapping. Berne, Switzerland.
Fischer, Andreas (2013). Learning and sustainability: correlations, challenges, concrete ideas from the point of view of vocational education and economy. University of Luneburg, Germany.
Hahn, Gabriela (2012). Modern mapping technologies. Frankfurt/M.
Kunzli, Christine (2012). Teaching for sustainable action and decision-making necessitates the promotion of special competences. University of Berne, Switzerland.
Isachenko, A.G. (2010). Teorija i metodologija geograficheskoj nauki: uchebnik. dlja stud. vuzov. M.: Izd. Centr «Akademija», 400.
Tishkovec', V.V. (2009). Svіtovij dosvіd rozvitku kadastrovih sisem v naprjamku stvorennja bagatocіl'ovogo kadastru zemel'nih resursіv. Suchasnі koncepual'nі pіdhodi do formuvannja zmіstu pіdgotovki fahіvcіv agrarnogo profіlju. Harkіv: HNAU, 5-12.
Kozachenko, T.І., Parhomenko, G.O., Molochko, A.M. (2009). Kartografіchne modeljuvannja: navchal'nij posіbnik.Vіnnicja: Anteks-U LTD, 328.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 V. V. Tyshkovets, V. N. Opara
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).