Заселенсько-розселенські процеси та формування системи розселення міста Харкова
Ключові слова:
розселення населення, заселенсько-розселенські процеси, система розселення, поселенська структураАнотація
Стаття присвячена аналізу процесу заселення та територіальним особливостям розселення населення міста Харкова. Визначено тенденції зміни чисельності населення місто, визначені основні часові характеристики та виявлені чинники впливу. Визначено особливості формування поселенської структури системи розселення м. Харкова. Розглянуто зміни його територіальної структури. Виявлено та обґрунтовано основні фактори заселення території міста та їх територіальну диференціацію.
Посилання
Bagalej, D.I., Miller, D.P. (1994). Istorija goroda Har'kova za 250 let ego sushhestvovanija (1655-1905 g.g.). Har'kov.
Golovne upravlіnnja statistiki v Harkіvs'koy oblastі. Elektronnij resurs. Retrieved from http://www.kh.ukrstat.gov.ua/
D'jachenko, N.T. (1966). Ulicy i ploshhadi Har'kova (Iz istorii goroda). 2-e, ispr. i dop. Har'kov: Prapor, 280 s.
Harkіv: ofіcіjnij sajt Harkіvs'koy mіs'koy radi, mіs'kogo golovi, vikonavchogo komіtetu. Elektronnij resurs. Retrieved from www.city.kharkov.ua
Golіkov, A.P., Kazakova, N.A., Shuba, M.V. (2012). Harkіvs'ka oblast', regіonal'nij rozvitok: stan і perspektivi: monografіja. H.: HNU іmenі V.N. Karazіna, 224 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 К. Ю. Сегіда, Ю. О. Горбунова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).