Перспективи дорозвідки верхньовізейських газоконденсатних покладів Котелевського родовища
Ключові слова:
запаси, дорозвідка, поклади, оціночно-експлуатаційна свердловинаАнотація
Розвідувальне буріння на відокремлені ізольовані поклади з незначними запасами газу з невизначеним промисловим значенням нерентабельне. Виходом з даної ситуації може бути оціночно-експлуатаційне буріння. На прикладі Котелевського ГКР показано як, враховуючи геолого-геофізичні матеріали, оцінку властивостей порід-колекторів та аналіз розробки родовища, було виділено ділянки для оціночно-експлуатаційного буріння з можливістю дорозвідки відкладів із запасами з невизначеним промисловим значенням.
Посилання
Іnstrukcіja іz zastosuvannja Klasifіkacіy zapasіv і resursіv korisnih kopalin derzhavnogo fondu nadr do geologo-ekonomіchnogo vivchennja resursіv perspektivnih dіljanok ta zapasіv rodovishh nafti ta gazu. Kiyv (1998). (Derzhavna komіsіja Ukrayni po zapasah korisnih kopalin pri Derzhavnomu komіtetі Ukrayni po geologіy і vikoristannju nadr).
Orel, V.E. (1975). Razvedka gazovyh mestorozhdenij. M.; Nedra, 200 s.
Koljada, M.І. (2009). Geologo-ekonomіchna ocіnka vіzejs'kih vіdkladіv Kotelevs'kogo gazokondensatnogo rodovishha Poltavs'koy oblastі (stanom na 01.01.2011 r.): Zvіt (zakljuchnij). TOV «Іnfogeo», 1176 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Л. О. Міщенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).