Суспільно-географічні особливості формування інвестиційної привабливості Харківського регіону
Ключові слова:
інвестиційна привабливість, суспільно-географічні особливості, індексний метод, Харківський регіонАнотація
Стаття присвячена виявленню суспільно-географічних особливостей формування інвестиційної привабливості Харківського регіону. Для аналізу обрано демографічні та соціально-економічні показники. Розраховано інтегральний показник умов формування інвестиційної привабливості районів як суми індексів за кожним показником та на цій основі проведено їх ранжування. Виділено шість груп районів за рівнем інвестиційної привабливості. Встановлено, що даним показником в регіоні спостерігаються значні територіальні відмінності, найбільш інвестиційно привабливими є райони північної частини області.
Посилання
Mezencev, K.V. (2005). Suspіl'no-geografіchne prognozuvannja regіonal'nogo rozvitku, Monografіja. K., Vidavnicho-polіgrafіchnij centr «Kiyvs'kij unіversitet», 253 s.
Nemec', K.A., Nemec', L.M. (2013). Prostorovij analіz u suspіl'nіj geografіy: novі pіdhodi, metodi, modelі. Monografіja. Harkіv, HNU, 225 s.
Paleha, Ju.M. (2006). Ekonomіko-geografіchnі aspekti formuvannja vartostі teritorіj naselenih punktіv. Monografіja. DІPROMІSTO, Kiyv, 345 s.
Rejting іnvesticіjnoy privablivostі regіonіv [elektronnij resurs]. Retrieved from: http://www.ukrproject.gov.ua/sites/default/files/upload/reyting_investiciynoyi_privablivosti_regioniv_.pdf
Statistichnij shhorіchnik. (2013). Mіsta ta rajoni Harkіvs'koy oblastі v 2012 rocі. Golovne upravlіnnja statistiki u Harkіvs'kіj oblastі; red. Harkіv, 390 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Г. О. Кулєшова, Т. В. Озерська
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).