Відкриття нових газоконденсатних покладів на Веснянському НГКР
DOI:
https://doi.org/10.26565/2410-7360-2015-42-04Ключові слова:
сейсморозвідувальні роботи, пластовий тис, поклад, шток, нафта, газ, запаси вуглеводнівАнотація
Виявлення особливостей и геолого-промислових характеристик нафтогазоносності у розрізі палеозою приштокових зон на глибинах понад 5500 м сприяють раціональному вибору напрямків пошуків і розвідки несклепінних покладів вуглеводнів у південно-східної частини ДДЗ.
Згідно з результатами сейсморозвідувальних робіт за технологією 3D в південній та південно-східній приштокових зонах Тарасівського штоку та геологічних даних нових глибоких пошукових свердловин №№ 200 Тарасівська, 107 Веснянська складена уточнена геологічна модель Веснянського родовища по верхньокам'яновугільних відкладах (відбиваючому горизонту Vа1). Розглянуто особливості газоконденсатних покладів та надана їх геолого-промислова характеристика. Це дозволяє прогнозувати нові зони нафтогазонакопичення, які пов’язані з новими перспективними об'єктами, що ще не вивчені бурінням.
Посилання
1. Solovyov, V.O., Krivulia, S.V., Pivovarov, O.P. (2011). Geological nature dilatansogennyh struktures DDV. Vysnik KhNU V.N. Karazin, 986, 72-76.
2. Gulaya, G. (2007). About a geological structure and oil-and-gas bearing of south-east stocksis area of Тarasovsky of hydrochloric stock. Question of development of gas industry of Ukraine, ХХХV, Kharkiv, UkrNDIgaz, 52-58.
3. Visochanskiy, I., Zyuzkevich, M. (1999). New aspects of systematization of oil-and-gas bearing structures. Question of development of gas industry of Ukraine, XXVII, Kharkiv, UkrNDIgaz, 113-116.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 V. А. Krivosheja
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).