Adaptive seismic studies: seismic field registration models
DOI:
https://doi.org/10.24028/gzh.0203-3100.v33i6.2011.116800Анотація
Principles of adaptive seismic observations, which are the basis for creation of adaptive seismic-registering complexes applicative for seismic exploratory and seismological purpose have been considered.Посилання
Теория и практика наземной невзрывной сейсморазведки / Под ред. М. Б. Шнеерсона. - Москва: Недра, 1998. - 527 с
Жуков А. П., Шнеерсон М. Б. Адаптавтивные и нелинейные методы вибрационной сейсморазведки. - Москва: Недра, 2000. - 100 с
Жуков А. П., Тищенко И. В., Калимулин Р. М., Горбунов В. С., Тищенко А. И. Адаптавтивная вибросейсморазведка в условиях неоднородного строения верхней части геологического разреза // Технологии сейсморазведки. - 2011. - № 2. - С. 5-12.
Гурвич И. И., Боганик Г. Н. Сейсмическая разведка: учебник для вузов. - 3-е изд., перераб. - Москва: Недра, 1980. - 551 с.
Роман В. І. Оптимальна віброімпульсна сейсморозвідка // Зб. наук. праць УкрДГРІ. - 2005. - № 2. - С. 154-157.
Математическая энциклопедия. - Москва: Сов. энцикл., 1977. - Т. 1. - С. 85.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Геофізичний журнал
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
1. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства даної роботи і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі .
2. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на не ексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському сховищі або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
3. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському сховище або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивної обговоренню, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Дивись The Effect of Open Access).