The electric field in the vicinity of the damage to the pipeline's anticorrosive cover
DOI:
https://doi.org/10.24028/gzh.0203-3100.v33i5.2011.116874Анотація
Mathematical model of electric field on the damage surface of the pipeline anticorrosive coating has been constructed. Calculations have been made according to this model. The results of calculations have been demonstrated on the diagrams.Посилання
Лукович В. В., Лукович В. В. Про поляризаційний потенціал магістрального трубопроводу // Геофиз. журн. - 2010. - 32, № 6. - С. 11-15.
Остапенко В.Н., Ягупольская Л.Н., Лукович В.В. Кохановский И.Н., Егоров Е.В., Кузьменко Ю.Н., Калькутин Ю.Г. Электрохимическая защита трубопроводов от коррозии. - Киев: Наук. думка, 1988. - 192 с.
Хижняков В. И. Предупреждение выделения водорода при выборе потенциалов катодной защиты подземных стальных трубопроводов // Коррозия: материалы, защита. - 2009. - № 9. - С. 7-10.
Швець В. А. Фізико-хімічні властивості протекторного сплаву АЦКМ та конструкційних сталей Х70, Ст 3: Автореф. дис. канд. хім. наук. - Київ, 1993. - 21 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Геофізичний журнал
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
1. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства даної роботи і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі .
2. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на не ексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському сховищі або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
3. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському сховище або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивної обговоренню, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Дивись The Effect of Open Access).