Технологічні платформи в галузі наук про Землю - відповідь на виклики ХХІ ст.
DOI:
https://doi.org/10.24028/gzh.0203-3100.v40i2.2018.128876Ключові слова:
technological platform, international hub, effective usage of natural resourcesАнотація
Технологічні платформи в галузі наук про Землю — якісно нова модель збалансованого і високоприбуткового бізнесу з ефективного використання природних ресурсів. На прикладі функціонування платформи «Впровадження в Україні стандартів Європейського Союзу щодо ефективного та збалансованого використання енергетичних, мінеральних, водних і земельних ресурсів», розробленої фахівцями Міжнародного хаба природних ресурсів TUTKOVSKY і представленої на VI з’їзді геологів України, доведено доцільність створення подібної взаємодії держави, громадськості та бізнесу. Міжнародний хаб природних ресурсів TUTKOVSKY — операційний центр широкої мережі підприємств-партнерів, що об’єднує інтереси постачальників послуг і продукції і їх споживачів: інвесторів, виробничих компаній і урядів, які реалізують проекти з використання природних ресурсів у різних країнах світу. TUTKOVSKY послідовно налагоджує системну мережеву кооперацію для інтеграції досвіду і виробничих потужностей окремих підприємств, просування їх високотехнологічної продукції і послуг для забезпечення потреб своїх споживачів.Посилання
Starostenko, V., Zagorodnyuk, P., & Kobolev, V. (1996). The main activities of JSC Institute of Applied Geophysics. Geofizicheskiy Zhurnal, 18(6), 81-83.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Геофізичний журнал
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
1. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства даної роботи і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі .
2. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на не ексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському сховищі або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
3. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському сховище або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивної обговоренню, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Дивись The Effect of Open Access).