ИСПОЛЬЗОВАНИЕ СОВРЕМЕННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ КАК МОТИВАЦИЯ СТУДЕНТОВ К ЗДОРОВОМУ ОБРАЗУ ЖИЗНИ
Ключові слова:
студент, спортсмен, тренировка, физическая активность, преподаватель, современные технологии, здоровый образ жизни.Анотація
В статье освещаются проблемы использования современных компьютерных технологий при различных видах физической нагрузки и роль преподавателя физического воспитания в ВУЗе в процессе мотивации современных студентов и формировании у них привычки вести здоровый образ жизни.
Посилання
Морозова Л. В., Мельникова Т. И., Виноградова О. П. Моделирование образовательного процесса в целях формирования культуры здорового образа жизни // Молодой ученый. – 2016. – №14. – С. 282-286.
Мишкой М.П. Применение здоровьесберегающих технологий на занятиях физической культурой // Молодой ученый. – 2016. – №14. – С. 280-282.
Морозова Л. В., Морозов О. Г., Мельникова Т. И. Роль и значение профессионального имиджа преподавателя по физической культуре в высших учебных заведениях // Научные труды Северо-Западного института управления РАНХиГС. – Том 6. – Выпуск 5 (22). – СПб,2015. – С.154–158.
Тюнина Т.Б. Использование современных технологий на уроках
физической культуры в школе // Журнал научных публикаций
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).