ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СИСТЕМІ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА-СПОРТ»
Ключові слова:
фізична культура, спорт, інформаційні технології, викладач-тренер, навчально-тренувальний процес, мультимедійні системиАнотація
В статті порушене питання використання викладачами-тренерами вищих навчальних закладів сучасних інформаційних технологій у своїй педагогічній діяльності.Посилання
Карабанов Є.О., Непша О.В. (2018). Інформаційно-комунікаційні технології в підготовці майбутніх фахівців у сфері фізичної культури і спорту / Збірник статей, тез і доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія здоров’я – здоровий спосіб життя – здорова нація». – Херсон: ДВНЗ «ХДАУ». 2018. С. 110-113.
Котова О.В., Сем’янов О.В.(2017). Професійна підготовка фахівців з фізичної культури із використанням інформаційних технологій. Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку: матеріали І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції.- Бердянськ: БДПУ, 2018. С. 297-299.
Сущенко А.В. (2012). Інформаційно-комунікаційні технології і засоби навчання в професійній підготовці майбутніх фахівців фізичного виховання і спорту. Вісник Запорізького національного університету: Фізичне виховання та спорт: збірник наукових праць № 1(7). Запоріжжя: ЗНУ, 2018. С. 104-111.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).