ФОРМУВАННЯ РУХОВОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ВЗО ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Ключові слова:
студенти, рухова компетенція, фізичне виховання, інформаційно-комунікаційні технологіїАнотація
У статті розглянуто сутність формування рухової компетенції студентів вищих закладів освіти. Встановлено, що існує проблема забезпечення внутрішньої мотивації та усвідомлення студентами необхідності набуття рухової компетенції. Визначено необхідність використання інформаційно-комунікаційних технологій щодо позитивного впливу на формування рухових компетенцій студентської молоді.Посилання
Іванько, В.В., Портна, В.Л. (2014). «Формування рухових умінь і навичок у студентів у процесі фізичного виховання». Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві: досвід, проблеми, рішення, 28-32.
Корягін, В., Блавт, О., Гребінка, Г., (2016). «Детермінація аспектів формування рухової компетенції у фізичному вихованні студентів ВНЗ». Фізичне виховання різних груп населення, 93- 97.
Ольховый, О.М., Темченко, В.А., Петренко, Ю.М. (2015), «Влияние информационно-коммуникационных технологий на вовлеченность студентов в спортивно-ориентированное физическое воспитание», Слобожанский научно-спортивний вестник, № 4(48), С. 70-73.
Петренко, Ю.І., Ашанін, В.С. (2017). «Про актуальність формування рухових компетенцій студентів вищих закладів освіти». Фізична культура, спорт та здоров’я XVII Міжнародна науково-практична конференція. 84-87.
Петренко, Ю.М., Петренко, Ю.І., Дудник, Ю.М., Чернишов, В.О. (2017). «Перспективи використання інформаційних технологій у сфері фізичної культури та спорту». Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури та спорту. Вип.1., 78-81.
Olkhovy, O.М., Petrenko, Y.М., Temchenko, V.А., Timchenko, А.N. (2015). «Model of students’ sportoriented physical education with application of information technologies». Physical education of students, 3,29-37.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).