ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВИЛ ТА РЕГЛАМЕНТУ ЗМАГАНЬ ЗІ СТРІЛЬБІ З ЛУКУ
Ключові слова:
стрільба з лука, класичний лук, правила змагань, регламент змагань, змагальна діяльність.Анотація
У статті наводяться результати опитування спортсменів
і тренерів щодо перспективних змін у правилах змагань зі стрільбі з
класичного лука. Встановлено тенденції та вірогідні подальші зміни правил
змагань, які сприятимуть підвищенню об’єктивності суддівства.
Посилання
Пятков-Мельник В.Т. Стрілецько-спортивна наука України (2001–2005): монографія. Спортивна наука України, 2006, 371 с.
Шилин Ю.Н., Белевич Е.Н. Спортивная стрельба из лука. Теория и методика обучения: учебное пособие, М.: ТВТ Дивизион, 2014, 280.
Стрільба з лука як вид спорту: е лектронний ресурс. – Режим доступу: http://www.runoarchery.com/component/content/article/34 -home/46-archery-as-a/
Волобуєва А.С., Блещунова К.М. Оцінка запроваджених змін у
правилах змагань зі стрільбі з лука. Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури та спорту: збірник наукових праць, 2018, 2, 27-30.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).