ТЕХНОЛОГІЇ MS ACCESS У ФОРМУВАННІ ФАХІВЦЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОГО ТУРИЗМУ
Ключові слова:
активний туризм, інформаційні технології, навчання.Анотація
Розглянуто проблеми підготовки фахівців з активного-оздоровчого туризму. Проаналізовано можливості створення навчально -методичного забезпечення із застосуванням інформаційних комп’ютерних
технологій. Розроблено завдання у вигляді проекту підприємства спортивно-оздоровчого туризму з елементами ігрового моделювання, співпраці та
використанням офісних технологій MS Access.
Посилання
Krzemiński M., Zaniewski I., Zaniewska L. (2011) Urraińska branża turystyczno-wypoczynkowa w drodze do integracji z Unią Europejską. Część 1. Przegląd Naukowy: Zb. pr. Nauk, Radom: WNITE, 79-90.
Krzemiński M., Zaniewski I., Zaniewska L. (2012) Turystyczna i
wypoczynkowa branża Ukrainy po drodze integracji z EU strategia rozwoju. Część 2. Przegląd Naukowy : Zb. pr. Nauk, Radom: WNITE, 48-58.
Заневська Л., Кучер П., Солодуха С. Структура дисциплін для
підготовки спеціалістів туристичної справи в Україні і Польщі. Молода спортивна наука України, 2015, 19(4), 40-44.
Заневський І., Заневська Л., Новак С. Підготовка фахівців до
використання інформаційних технологій в рекреації і туризмі. Матеріали 4-ї між народ. наук.-техн. конф. з комп’ютерних технологій, Київ, 2008, 118-119.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).