ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ОПЕРАТИВНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ІНТЕНСИВНІСТЮ ФІЗИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ТА ОБСЯГОМ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ ШКОЛЯРІВ
Ключові слова:
інформаційні технології, оперативний контроль, інтенсивність фізичного навантаження, обсяг рухової активності, пульсотахометри, датчики руху, смартфони, планшети, відеокамери, фізичне виховання.Анотація
У статті обґрунтовано доцільність впровадження в практику
фізичного виховання дітей та учнівської молоді інтерактивних інформаційних
технологій. Представлено авторську методику використання пульсотахометрів і
датчиків руху в поєднанні зі смартфонами, планшетами і портативними
відеокамерами для оновлення і вдосконалення процесу фізичного виховання
школярів у контексті концепції нової української школи.
Посилання
Качан О.А. Використання інформаційно-комунікативних технологій
на уроках фізичної культури. Фізичне виховання в сучасній школі, 2013, 1, 21-23.
Качан О.А. Особливості використання інформаційно -комунікативних технологій при викладанні предмету «Фізична культура». Фізичне виховання в сучасній школі, 2013, 19-24.
Омельченко С. О., Пристинський В.М. Принципи моделювання
педагогічної системи взаємодії соціальних інститутів суспільства у
формуванні здорового способу життя учнів загальноосвітньої школи. Соціальна педагогіка : теорія та практика, 2009, 3, 77-85.
Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним
вихованням учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 20.07.2009 р. № 518/6764.
Освіта. Сім мостів освіти України на переправі в майбутнє
[Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://ru.osvita.ua/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).