СУЧАСНИЙ ПОСТУП ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІЙ ТЕХНОЛОГІЙ У ТЕСТОВИЙ КОНТРОЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ
Ключові слова:
студент, фізичне виховання, тестовий контроль, інформаційно-комунікаційних технології.Анотація
Розглянуто питання новий підхід до вирішення проблеми
підвищення ефективності контролю у фізичному вихованні студентів
закладів вищої освіти. Запропоновані у роботі науково -практичні
рекомендації застосування розроблених з використанням інформаційно-комунікаційних технологій засобів контролю, упровадження яких у
практику є пріоритетним напрямом забезпечення сучасного поступу у
процесі контролю.
Посилання
Корягин В.М., Блавт О.З. Тестовый контроль в физическом
воспитании : монография. Germany: LAP LAMBERT Academic Publishing is a trademark of: OmniScriptum GmbH & Co, 2013 , 144.
Егоров А.Б., Захватова Т.Е., Кутузов М.Ю., Танянський С.Ф.
Применение информационных технологий в физическом воспитании Вісник Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка. Серія : Педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт, 2011, 91, 2, 56-59.
Столяров В.И. Инновационная концепция модернизации теории и практики физического воспитания : монография. Бишкек : Изд-во «Максат», 2013.
Armour К. New Directions for Research in Physical Education and Sport Pedagogy. Sport, Education and Society, 2014. № 19(7), рр. 853-854.
Estivalet M., Springer Р. The Engineering of Sport 7. Paris: SpringerVerlag, 2009, 715.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).