ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ СТУДЕНТІВ
Ключові слова:
дистанційне навчання, фізичні вправи, студенти, відкритий дистанційний курс.Анотація
Стаття присвячена проблемі використання інформаційних технологій у фізичному вихованні студентів на прикладі класичного університету. Визначені переваги використання відкритого освітнього ресурсу навчання здоров’ю в системі класичної освіти, до якого належить: якість, доступність, наявність діагностичного компоненту, наявність аудіовізуального супроводу навчання.Посилання
Кукса, В.О. (2001). Сутність фізичної реабілітації. Теорія і методика фізичного виховання і спорту, 1, 46-51.
Літвінова, А.М., & Пєнов, В.В. (2019). Психологічні особливості формування ставлення до здорового способу життя в молодіжному середовищі. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченко. Серія: «Педагогічні науки. Фізичне виховання і спорт», 157(1), 91-97.
Літвінова, А.М., Пєнов, В.В., & Тимченко, Г.М. (2020). Використання відкритого освітнього ресурсу навчання здоров’ю в системі класичної освіти. Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах упровадження ідей нової української школи. Матеріали Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції (6-7 травня 2020 р., м. Прилуки). Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І. Я. Франка, 105-108.
Літвінова, А.М., Тимченко, Г.М. (2020). Місце фізичних вправ в системі підготовки сучасного фахівця класичного університету. Перспективи, проблеми та наявні здобутки розвитку фізичної культури і спорту в Україні. Матеріали ІІІ Всеукраїнської електронної конференції «COLOR OF SCIENCE», (Вінниця, 30 січня 2020 р.). Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 34-37.
URL: https://docs.google.com/forms/d/1OfxO1z_levPszth6vwxfU- oT4yy8fPH7Z44jmll8AE0/edit (дата звернення 15.06.2020).
Тимченко, Г.М. (2015). Здоров’я та здоровий спосіб життя шляхом створення тематичних курсів у LMS MOODLE для студентів класичного університету. Безпека людини у сучасних умовах. Матеріали VII міжнарод. наук.-метод. конф., м. Харків, 3-4 грудня 2015 р., 152-155.
Тимченко, Г.М., Літвінова, А.М., Закревський, А.М., & Левчук, В.Г. (2020). Технології створення відкритих освітніх ресурсів та відеосервісів навчання основ здоров’я. Вісник національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченко. Серія: «Педагогічні науки», 7(163), 153-161.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).