ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАСОБІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДІТЕЙ З НАСЛІДКАМИ ДЦП
Ключові слова:
інформаційні засоби, діти з наслідками ДЦП, спортивні способи плавання.Анотація
Стаття присвячена проблемі використання інформаційних засобів у процесі навчання спортивним способам плавання дітей з наслідками ДЦП. Розроблено web-орінтовану інформаційну систему «SwimCP».Посилання
Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007–2015 роки: Закон України за станом на 9 січня 2007 року № 537-16 [Електронний ресурс]. URL: http: // zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=537-16 (дата звернення: 13.05.2017).
Кашуба В.О. Автоматизированые системи анализа технико-тактических действий спортменов в спортивних играх / В.О. Кашуба, Ю.О. Юхно, И.В. Хмельницкая // Спортивний вісник Придніпров’я. – 2013. – № 1. – С. 87–95.
Мельник А. Ю. Удосконалення змагальної діяльності кваліфікованих волейболістів на основі комп’ютерної системи оцінки ефективності виконання подач: автореф. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту, спец. 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт. – Харків, 2017. – 22 с.
Скалій О. В. Комп’ютерні технології диференціації процесу фізичного виховання школярів (на прикладі навчання плавання): автореф. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту, спец. 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. – Львів, 2002. – 20 с.
Ceseracciu E., SawachaZ. , Fantozzi S., CortesiM., GattaG., CorazzaS., Cobelli C. Marker less analysis of front crawl swimming // Journal of Biomechanics. – 2011. – № 44. – Р. 2236–2242.
Jensen U., Prade F., Eskofier B. Classification of kinematic swimming data with emphasis on resource consumption // International Conference on Body Sensor Networks (BSN). Cambridge, USA, 2013.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).