ПРОБЛЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ОЗДОРОВЧОМУ ФІТНЕСІ
Ключові слова:
інформаційні технології, комп’ютерні програми, інтернет-сайт, оздоровчий фітнес.Анотація
У статті проаналізовано сучасні наукові праці, присвячені
проблемі застосування інформаційних технологій у фізичній культурі.
З’ясовано, що інформаційні технології передбачають підвищенню рівня
знань з організації самостійної діяльності та сприяють підвищенню мотиваці ї
до занять самостійним фізичним вихованням.
Посилання
Гончарова Н. Використання сучасних інформаційних технологій у сфері оздоровчого фітнесу / Н. Гончарова, Л. Денисова, В. Усиченко // Фізичне виховання, спорт, культура здоров’я в сучасному суспільстві. –2012. – № 2. – С. 163–166.
Єлісєєва Д. Інноваційна технологія зміцнення здоров’я дітей
старшого шкільного віку / Д. Єлісєєва // Спортивний вісник Придніпров’я. –2015. – № 2. – С. 59–64.
Москаленко Н. Самостійні заняття в процесі фізичного виховання
дітей старшого шкільного віку / Н. Москаленко, Л. Єлісєєва // Спортивний вісник Придніпров’я. – 2014. – № 1. – С. 81–86.
Школа О. М. Використання інноваційних технологій в процесі
навчання студентів та організації змагань з різних видів спорту /
О. М. Школа, О. І. Грищенко, Л. К. Грищенко // Scientific Journal
«ScienceRise». Серія : Педагогічні науки. – 2014. – № 3. – С. 59–63.
Kozina Zh. L. Іnfluence of information technologies on technical fitness of students in sport-oriented physical education / Zh. L. Kozina, O. M. Ol'khovyj, V. A. Temchenko // Рhysical education of student. – 2016. – Vol. 1. – Pp. 21–27.
Matviyiv-Lozynska Y. Use of information technologies in educational extracurricular activities in higher tourist institutions / Y. Matviyiv-Lozynska // Information Technologies and Learning Tools . – 2013. – Vol. 34. – No 2. – Рр. 28–35.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).