СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ПРОФЕСІЙНОМУ ФУТБОЛІ
Ключові слова:
футбол, інформаційні технології, тренувальний процес, змагальна діяльність.Анотація
Стаття присвячена оглядовому аналізу сучасних інформаційних технологій, які використовуються у тренувальній та змагальній діяльності футболістів на професійному рівні.
Посилання
Ашанін В.С. Формування компетентності випускників ВНЗ фізичної культури з використанням багатовимірної статистики засобами інформаційних технологій / В.С. Ашанін, С.С. Пятисоцька // Материалы Международной научно-практической интернет-конференции 26-27 июня 2016 года.
Ашанін В.С. Компьютерные технологии диагностики точности
двигательных действий спортсменов / П.П. Голосов, Ю.И. Горбатенко// Физическое воспитание студентов, 2010. – Том 2. – С. 11-13.
Петров П.К. Информационные технологии в физической культуре и спорте: учеб.пособие / П.К. Петров. – Ижевск: Изд-во Удмурский университет, 2006. – 323 с.
Использование информационных технологий при проведении
спортивных мероприятий. – URL: http://www.rae.ru/use/?section=content&op =show_article&article_id=10002256.
Спорт высоких инноваций. ТОП-10 лучших примеров слияния спорта и технологий. – URL: http://www.novate.ru/blogs/140813/23740/ 6. Hawk-Eye. –
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).