ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
Ключові слова:
дистанційне навчання, система Moodle, професійна підготовка, майбутні фахівці з фізичної культури і спорту.Анотація
Стаття присвячена проблемам використання дистанційного
навчання (ДН) у підготовці фахівців з фізичної культури і спорту. Виявлено,
що майбутнє за змішаними формами навчання, де поряд з ДН, повинні бути
наявними і практичні заняття у ВНЗ, так як одним з найбільш важливих
факторів, що впливають на успіх навчання студентів є викладач.
Посилання
Драгнєв Ю.В. Інформатизація професійної освіти майбутнього вчителя фізичної культури / Ю.В. Драгнєв // Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту. – 2012. – № 2. – С. 33-35.
Клопов Р.В. Інформатизація вищої фізкультурної освіти / Р.В. Клопов // Теорія та методика фізичного виховання. – 2007. – № 4. – С. 3-7.
Сущенко А.В. Інформаційно-комунікаційні технології і засоби
навчання в професійній підготовці майбутніх фахівців фізичного
виховання і спорту / А.В. Сущенко // Вісник Запорізького
національного університету. Серія «Фізичне виховання і спорт». –
– № 1 (7). – С. 104-111.
Шандригось Г.А. Якість професійної підготовки фахівців у галузі фізичної культури і спорту / Г.А. Шандригось // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. – Т. I. – Вип. 107. – Серія: Педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт / Гол. ред. Носко М.О. – Чернігів: ЧНПУ, 2013. – С. 352-356.
Hadiullina R.R., Chinkin A.S., (2014), "Using the distance learning in higher education of physical culture", Announcer of Russian Peoples’ Friendship University, a series of "Informatization of Education.", vol.4, available at: http://193.232.218.45/vestnik.aspx?id=2012_4 (accessed March 17, 2015).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).