ДЕЯКІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ БОУЛІНГУ ЯК ПЕРСПЕКТИВНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ВИДУ СПОРТУ
Ключові слова:
боулінг, гра в кеглі, Всесвітні ігри, розвиток боулінгу в світі і в УкраїніАнотація
Стаття присвячена історичному аналізу розвитку і проведення змагань з боулінгу в програмі Всесвітніх ігор; перспектив боулінгу, як олімпійського виду спорту. Проведено аналіз розвитку даного виду спорту, визначено шляхи розвитку боулінгу в світі і в Україні.Посилання
Грязнов, М. (2008). «Bowling по-русски». Технологии Развлечений, 280с.
Долбишева, Н.Г. (2012). «Історичні аспекти та хронологія Всесвітніх ігор у Міжнародному спортивному русі». Монографія, Дніпропетровськ: Вид-во Маковецький, 258 с.
Муллен, М. (2002). «Азбука боулінг». Изд-во Астрель, 284 с.
Неолімпійський спорт: навч.-наочн. посібник для студ. ВНЗ фіз. вих. і спорту [Є. В. Імас, С. Ф. Матвєєв, О. В. Борисова, І. О. Когут та ін.] – К.: НУФВСУ, Олимпийская литература, 2015, 202 с.
Офіційний сайт Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.theworldgames.org/the-world-games/
Офіційний сайт Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://bowling.com.ua/
Профессиональный спорт: Учебник для студентов высших учебных заведений физ. воспитания и спорта [Подобщей ред. С.И. Гуськова, В.Н. Платонова]. К.: Олимпийская литература, 2000. 392 с.
Трибис, Е., Бурлуцкая, Е., Землянская, И. (2005). «Большая книга бильярда и боулінга». Москва: изд-во «Вече», 400 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).