ЗАСТОСУВАННЯ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМ ТА ФІТНЕС-ДОДАТКІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ
Анотація
У статті проаналізовано та розглянуто популярні онлайн-платформ та фітнес-додатки для формуванні здорового способу життя. Досліджено роль та переваги цих інструментів у підтримці фізичної активності, її моніторингу та збалансованого харчування.
Посилання
Долгополова, Н. (2021). Використання комп’ютерної програми Kinovea для проведення біомеханічних досліджень у шорт-треці. Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури та спорту, (5), 55-62.
Мозолев, О. (2022). Фітнес технології дистанційного навчання студентів з фізичного виховання //Scientific Collection «Inter Conf». №. 136. 414-418.
Пасько, В. В., &Каковкіна, О. А. (2021). Вплив фізичного здоров’я на мотивацію до занять фізичною культурою і спортом здобувачів вищої освіти під час пандемії. WEB сторінка електроного видання: http://enpuir. npu. edu. ua; http://spppc. com. ua www. ffvs. npu. edu. ua/chasopys-npu-seriia-15., 120.
Семеніхіна, О., Юрченко, А., Рибалко, П., Шукатка, О., Козлов, Д. & Друшляк, М. (2022). Підготовка майбутніх фахівців фізичної культури і спорту до використання засобів digital health у професійній діяльності. Information Technologies and Learning Tools. 89. 33-47. 10.33407/itlt.v89i3.4543.
Сорочинська, М. В. (2023). Використання віртуальної реальності в підготовці фахівців з різних видів спорту. Науковий пошук молодих дослідників. ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка». № 3. 141 – 146.
Церковна, О., Філенко, Л. В., Пасько, В. В., Помещикова, І., & Пащенко, Н. (2023). Пошук шляхів оптимізації навчального процесу з фізичного виховання в технічному закладі вищої освіти в умовах військового часу. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт), (5(164). 156-162. https://doi.org/10.31392/NPU-nc.series15.2023.5(164).35.
Чухланцева, Н. В., Шуба, Л. В., та Шуба, В. В. (2020). Мобільно орієнтовані фітнес-технології як засіб впливу на фізичну активність студентів. Інформаційні технології і засоби навчання. Т. 75(1). 253-268,. doi: 10.33407/itlt.v75i1.2581.
Філенко, Л., & Церковна, О. (2021). Створення дистанційних курсів при підготовці здобувачів вищої освіти в галузі фізичної культури та спорту. Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури та спорту, (5). 170-175.
Artemyeva, G., Latvynska, I., & Moshenska, T. Construction a comprehensive health training program for women in the first period of adulthood. (2020). Slobozhanskyi herald of science and sport:[scientific and theoretical journal]. Kharkiv: KhSAPC, Vol. 8. № 6. 162 p., 107.
SardiL., IdriA., Fernández-AlemánJ.L. (2017). A systematic review ofgamification in e-Health. Journal of Biomedical Informatics, 71. 31-48.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).