УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФОЛЬКЛОР – ВАЖЛИВИЙ ЗАСІБ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
Анотація
Мета дослідження – розкрити умови і методику запровадження пісенного фольклору для розвитку пі- знавального інтересу, формування естетичної культури молодшого школяра та його патріотичного виховання. Методологія дослідження полягає в застосуванні компаративного, історико-логічного методів для формування і обґрунтування методики запровадження музичного фольклору на уроках початкової школи. Емпіричні методи застосовано для визначення впливу музичного фольклору на естетичне виховання молодших школярів. Наукова новизна полягає у розширенні уявлень про можливості запровадження музичного фольклору для естетичного виховання учнів молодших класів. Висновки. Успішне музичне виховання школярів засобами музичної народ- ної творчості залежить від: готовності вчителя до музично-виховної роботи; усвідомлення вчителем значення народного мистецтва, традицій у житті народу, важливості його використання у духовному виховані громадян України; правильного добору музичного матеріалу відповідно до теми уроку, виховного заходу; запровадження різноманітних методик ознайомлення учнів з українським музичним фольклором.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.