МАСОВІ СВЯТА НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ
Анотація
Мета статті – виявити та систематизувати зміни в практиці масових свят в Україні за часів відновлення її державності. Методологія дослідження полягає в застосуванні фактографічного, аналітичного, порівняльного методів, які надали можливість здійснити фактографічний опис новацій та інновацій у практиці масових свят, виявити істотні зміни в змістовному навантаженні існуючих свят, інновації у відроджуваних та встановити особливості нових, запроваджених у незалежній Україні. Наукова новизна статті полягає у встановлені зв’язку між суспільно-політичними змінами в нашій країні та зрушеннями в практиці масових свят, а також у класифікації інновацій у них. Виявлено форми осучаснення традиційних свят та вплив на цей процес збагачення технічних можливостей їх організації. Встановлено й оцінено позитивні й негативні тенденції подальших змін масових свят у нашій країні. Зроблено висновок, що одним з істотних чинників трансформацій масових свят є вплив державних регуляторних інструментів на практику масових свят.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.