ВИКОРИСТАННЯ ТРАНСФОРМОВАНИХ МЕБЛІВ В ІНТЕР’ЄРІ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ
Анотація
Мета роботи полягає у виявленні особливостей організації та специфіки предметно-просторового середовища підприємств харчування за допомогою трансформованих меблів та обладнання. Методологія роботи полягає в комплексному застосуванні загальнонаукових та спеціальних методів дослідження, що дозволяє розглянути теоретичні та практичні аспекти проектування простору підприємств харчування з використанням трансформованих меблів та обладнання. Наукова новизна роботи полягає в розширенні уявлень про використання трансформованих меблів та обладнання у громадському просторі, а саме акцентується увага на переліку трансформованих меблів та обладнання, що використовуються в підприємствах харчування. Досліджено характеристики, якими повинні володіти вище згадані предмети, оптимальний вибір матеріалів та конструктивних рішень, які потрібні для їх конструювання. У висновках представлено результати дослідницької роботи, які мають важливе теоретичне та практичне значення для формування предметно-просторового середовища підприємств харчування за допомогою трансформованих меблів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.