ШРИФТ ТА КОЛІР ЯК ВАЖЛИВІ ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ ВЕБ-САЙТІВ: КОМУНІКАТИВНИЙ АСПЕКТ
Анотація
Мета дослідження полягає у виявленні передумов формування стилю веб-сайту, розкритті основних стадій розробки веб-дизайну на шляху до створення сучасного інформаційно-комунікативного середовища. Охарактеризувати основні елементи веб-сайте та запропонувати моделі дизайн-макету сторінки. Методологія дослідження полягає у застосуванні системного підходу, а також методів аналізу, синтезу у дослідженні застосування способів побудови веб-сайтів та пошуковому аналізі наукових та графічних матеріалів щодо розвитку інформаційно-комунікативного середовища засобами веб-дизайну. Наукова новизна полягає в дослідженні явища веб-дизайну як основи сучасного інформаційно-комунікативного середовища, встановлення взаємозв’язку цифрових технологій і споживача в контексті сучасного веб-дизайну, засобами конверсії веб-сайту компанії/підприємства. Висновки. Таким чином, створення сучасного веб-сайту потребує деяких зусиль, для виконання цього завдання необхідно врахувати розмір та накреслення шрифту та його художній вигляд, який впливає на загальну композицію при створенні веб-дизайну. До того ж, кожен розроблений продукт, зокрема, веб-сайт компанії, має власні специфічні особливості, які необхідно враховувати при створенні гіпертекстових структур тексту сайту. Під час вибору основного кольору веб-сайту також необхідно враховувати емоційне значення кольору, який залежить від змісту роботи та відповідає вимогам естетики графічного дизайну, зокрема веб-дизайну.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.