Формування сучасної парадигми менеджменту в правовому і культурному просторі
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-0285.2.2021.249258Анотація
Мета роботи. Дослідження розкриває теоретичні і практичні проблеми реалізації правових проектів в Україні крізь призму творчості та роль режисера в структурі правоосвітніх заходів, визначено актуальні підходи до їх вивчення. Методологія полягає в пошуку концептуального та творчого виду діяльності режисера, розкриття його здатності якісно реалізовувати правові матеріали крізь призму культурних заходи в навчальному процесі, впливаючи паралельно і на виховну складову. Наукова новизна роботи полягає в розкритті органічного комбінування функцій режисера-творця, режисера-організатора та режисера-менеджера, задля якісної реалізації право-культурного проекту «Я маю право». Висновки. Розширюються та пропонуються педагогам фахової спеціальності нові форми культурної реалізації, які уже сьогодні допоможуть в майбутньому відповісти на питання, яким чином знайти творчі режисерські прийоми втілення культурних проектів спільно з державними установами правового напрямку, вказавши вірний вектор загального удосконалення та розвитку суспільства.
Ключові слова: режисер, режисер–організатор, менеджмент організації, режисерська практика, культуротворення, культурний простір, театралізація, українська правова культура, правова свідомість, культура, правоосвітні заходи.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.