КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНІ ПЕРЕДУМОВИ СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ ФОРТЕПІАННОГО МИСТЕЦТВА НА РІВНЕНЩИНІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-2180.39.2021.238710Анотація
Мета роботи. У статті розкрито історичну динаміку розвитку фортепіанного мистецтва Рівненщини. Методологія. Концепція дослідження спирається на застосування комплексу наукових методів, а саме: історичного — задіяний у хронологічній послідовності аналізу наукових видань; системного підходу, що узагальнює досягнення фортепіанного мистецтва Рівненщини на сучасному етапі його розвитку. Наукова новизна роботи полягає у здійсненні комплексного музикознавчого аналізу фортепіанного виконавства як явища української культури. Надано оцінку історичним передумовам розвитку фортепіанного мистецтва. Визначено шляхи становлення й розвитку фортепіанного мистецтва на Рівненщині. Висновки. На базі фактичного матеріалу встановлено, що фортепіанне мистецтво Рівненщини досягло у своєму розвиткові етапу зрілості. Свідченням цього є стрімке зростання фортепіанного мистецтва (виконавства та педагогіки) краю та насиченість цього процесу позитивними зрушеннями. Головним чинником формування фортепіанного мистецтва краю є запозичення та асиміляція музичних надбань інших націй.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.