РЕЖИСУРА СУЧАСНОГО ФРАНЦУЗЬКОГО АВАНГАРДНОГО ТЕАТРУ НАНТЕР-АМАНДЬЄ: СТИЛІСТИЧНІ І КОНЦЕПТУАЛЬНІ НОВАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2226-2180.39.2021.238733Анотація
Мета роботи. Розгляд стилістичних та концептуальних новаційних ідей режисури сучасного французького авангардного театру Нантер-Амандьє. Методологія дослідження полягає у застосуванні емпіричного, мистецтвознавчого, аналітичного, аксіоматичного, функціонального методів дослідження концепту ідей авангардної режисури театру Нантер-Амандьє, її новацій та пошуків радикальних реформувань сценічної майстерності, феноменальних художньо-творчих прийомів постановки театральних форм. Новизна дослідження. Вперше здійснений емпіричний аналіз та обґрунтування концепту ідей авангардної режисури театру Нантер-Амандьє, її новацій у пошуку оригінальних художньо-творчих рішень сценічних форм. Висновки. Режисери сучасного французького авангардного театру Ж.-П. Вінсент, Ж.-Л. Мартінеллі та Ф. Кен вдало здійснювали втілення новаторських художніх прийомів перетворюючи оточуючу сучасну людину реальність і транслювали її глядачу – в цьому розривається тісний взаємозв’язок мистецьких інтенцій з соціокультурним середовищем. Змалювання світобуття сучасними режисерами французького авангардного театру вирізняється глибинним та цілісним його переосмисленням відповідно специфіці суспільно-історичних процесів, розвитку науково-технічного прогресу, загальної філософсько-естетичної картини світу та ін.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.