ПРОСТОРОВА СТРУКТУРА ДОСЛІДЖЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Ключові слова:
вища освіта, система вищої освіти, вищий навчальний заклад (ВНЗ), освітньо-кваліфікаційний рівень (ОКР), освітньо-кваліфікаційні характеристики (ОКХ), машинобудівний комплекс, машинобудівні підприємства, інженерні кадриАнотація
Актуальність дослідження процесів, що протікають у сфері освіти, постійно зростає, оскільки підготовка сучасних професійно-кваліфікованих інженерних кадрів для підприємств є важливою складовою розвитку національної економіки.Метою статтіє предметна область дослідження, яке дає змогу максимально точно оцінити ступінь сполучення інтересів суб’єктів системи вищої освіти, а також досягнення професійно-кваліфікаційної відповідності в контексті просторових даних.
Посилання
Савицька О. І. Стратегічно важливі галузі економіки як фундамент для забезпечення національної безпеки України / О. І. Савицька // Держава та регіони. – 2012. – №1. – С.59-64.
Про затвердження Програми розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в Україні : Постанова від 02.02.11 р. № 389 / Кабінет Міністрів України // Офіційний вісник України. - 2011. - № 28. – С. 94.
Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання залучення інвестицій : Проект Закону України від 22.05.2013 р. № 2101а [Електронний ресурс] / Верховна Рада України. – Режим доступу: http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1206.1351.0
Савченко С. М. Конкурентоспроможність українського машинобудівного комплексу на зовнішніх та внутрішніх ринках / С. М. Савченко // Проблеми підвищення ефективності інфраструктури. – 2011. – №29. – С. 20-29.
Про перелік напрямів, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра : Постанова від 13.12.06 р. № 1719 / Кабінет Міністрів України // Офіційний вісник України. – 2006. - № 50. - С.160.
Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і магістра : Постанова від 27.08.10 р. № 787 / Кабінет Міністрів України // Урядовий кур’єр. - 2010. – № 175.
Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста : Постанова від 20.06.07 р. № 839 / Кабінет Міністрів України // Офіційний вісник України. – 2007. - № 46. - C. 23.
European Commission. Eurostat [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ec.europa.eu/eurostat
The 2012 Global Innovation 1000: Introduction and Key Findings, Booz & Company Inc. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.booz.com/media/file/BoozCo_The-2012-Global-Innovation-1000-Media-Report.pdf
Штефуца В. О. Реформування системи вищої освіти Німеччини в умовах реалізації цілей Болонського процесу / В.О. Штефуца // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Збірник наукових праць. – 2012. – №97. – С. 245-254.
Кудін А. Особливості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах ФРН / Кудін А., Логвін З., Клименко О. // Вища школа. – 2006. – № 4. – С. 51-58.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).