Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Редакція приймає тексти українською, польською або англійською мовами до середини березня поточного року. Статті необхідно подавати шрифтом Times New Roman (12 пунктів, 1,5 інтервал, без переносів). Параметри сторінки: поля 2 см з усіх боків. Рисунки і таблиці – нумерувати, а сторінки – не потрібно. Обсяг публікації від 0,5 (не менше) до 1 др. арк. (від 20 до 40 тис. знаків з пробілами).

Матеріали формуються у такій послідовності: назва статті, ім’я та прізвище автора, місце роботи. Далі йде текст статті. Список використаних джерел подається у порядку посилань. Усі джерела, які подані у списку літератури, повинні мати відповідні посилання за текстом матеріалу. Оформлення списку згідно вимог ДАК МОН України. Разом з матеріалами прохання додавати необхідні дані для зв’язку (електронна адреса і телефон).

До середини квітня автори отримають інформацію про затвердження, відхилення або необхідність доопрацювання їхніх статей. У травні буде тривати процес рецензування і виправлення текстів після рецензування. У червні редакція буде збирати у авторів резюме остаточного варіанту тексту англійською мовою (від 3, 5 до 5 тис. знаків) разом з назвою статті, ім’ям і прізвищем автора, ключовими словами, а також дані про автора за зразком. Публікація статті передбачає компенсацію автором частини редакційних витрат у розмірі 450 грн. Друк планується наприкінці вересня – на початку жовтня 2018 року.

Прохання подавати до друку раніше не опубліковані тексти й не використовувати фрагменти своїх попередньо надрукованих статей у статтях, які подаються до нашого журналу. Наявність у поданих до друку статтях фрагментів раніше надрукованих статей є підставою для їх відхилення редакцією.

Матеріали від авторів чекаємо на електронну скриньку заступника голови редакційної колегії від української сторони, доктора політичних наук Рудницького Сергія Владиславовича.

 Контакті дані:

Рудницький Сергій Владиславович

sergiuszrudnicki@gmail.com

тел.: +38 (067) 412-15-70

+38 (063) 397-03-49

+38 (066) 387-50-04

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись для виконання внутрішніх технічних завдань журналу, вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам. Це не стосується даних і електронних адрес авторів, які розміщуються на сайті журналу і в базах даних, в яких індексується журнал.