Життя статті після публікації

2019-10-03
Життя статті після публікації тільки починається. Щоб Ваше дослідження побачили та воно принесло користь суспільству, а Ви отримали наукові дивіденди, пропонуємо відео-рекомендації від нашого видавництва ПП Технологічний Центр.1. ЯК ЗВ'ЯЗАТИ SCOPUS ID З ORCID ID

Дане відео допоможе Вам додати ORCID ID у профіль Scopus, а також Scopus ID у профіль ORCID, підтягнути статті з профілю Scopus у профіль ORCID. ORCID використовується в багатьох базах і системах, у багатьох звітностях про наукову діяльність вчених. Зв'язування Scopus ID та ORCID ID є важливим фактором для широкої представленості вченого в інформаційному середовищі.

 2. ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА RESEARCHGATE ТА ДОДАТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дане відео присвячено одній з найбільш поширених соціальних мереж для міжнародного співробітництва вчених з різних наукових областей – ResearchGate. Завдяки ResearchGate вчені можуть обмінюватися повними текстами наукових публікацій, а також брати участь в професійних дискусіях.

 3. ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА MENDELEY ТА ДОДАТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дане відео присвячено відомій міжнародній соціальній мережі вчених – Mendeley.
Mendeley також є бібліографічним менеджером, тому він може стати Вашим помічником в оформленні бібліографії.

 4. ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ZENODO ТА ДОДАТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дане відео присвячено широко відомому в Європі універсальному за науковими напрямами репозиторію Zenodo, основна мета якого полягає в дотриманні принципів «відкритої науки». Тому тут можна вивантажити не тільки публікації, а й їх вихідні дані, а також ємкі розрахунки. Завдяки використанню Zenodo Ви можете не переживати за звітність по грантам ЄС.

 5. ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ACADEMIA EDU ТА ДОДАТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дане відео присвячено соціальній мережі для дослідників Academia.edu, яка дає можливість ділитися своїми науковими статтями, відстежувати їх цитованість, знаходити однодумців для спільних досліджень, а також стежити за новими публікаціями своїх колег.