Про журнал

Галузь та проблематика

Політика журналу полягає у формуванні на сторінках видання сучасної наукової думки щодо новітніх досягнень та актуальних проблем урологічної науки. У зв’язку з цим головний редактор та редакційна колегія при розгляді статей керується виключно їх науковою новизною, теоретичною цінністю та практичним внеском у розвиток медичної науки, незалежно від посади автора, його вченого звання, віку, національності, статі, релігійних та політичних поглядів.

 

Журнал публікує наукові статті, присвячені сучасним актуальним проблемам урології, андрології, нефрології, їх історії, а також лекції, оригінальні випадки з клінічної практики, рецензії і відгуки на монографії, публікації та ювілейні статті про відомих вчених.

Процес рецензування

Для контролю за якістю статей редакція практикує власне анонімне (сліпе) рецензування, залучаючи для цього незалежних рецензентів-фахівців та/або зовнішніх рецензентів – членів редакційної колегії, членів редакційної ради  та провідних вчених галузі з інших установ. При цьому автора не інформують про особистість рецензента. Рецензенти в процесі роботи з публікацією дотримуються конфіденційності, не мають права копіювати матеріали, обов’язково повертають оригінал статті до редакції. Рецензенти протягом 14 днів направляють до редакції точну й обґрунтовану рецензію, написану у ввічливій формі з обов’язковим висновком за однією з таких форм:

 - «Рекомендую до друку»;

 - «Відхилити для доопрацювання»;

 - «Відправити на додаткове рецензування»;

 - «Відхилити».

Головний редактор, редактори та редакційна колегія приймають остаточне рішення про прийняття матеріалів або відмову в публікації винятково на основі  їхньої значущості, оригінальності, ясності викладу і відповідності роботи напрямкові журналу при наявності позитивної рецензії та оформленні статті за правилами для авторів.

 

Політика відкритого доступу

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.