Методичний підхід до оцінки доцільності здійснення аутсорсинг бізнес-процесів.
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6725.33.2017.134252Ключові слова:
аутсорсинг, аутсорсинг бізнес-процесів, промислові підприємства, критерії, методичний підхід.Анотація
У статті розглянуто ефективні методи управління, котрі відіграють вирішальну роль у розвитку підприємством. В умовах сучасного світового ринку перевага залишається за компаніями, які відкриті для нових інновацій, котрим дозволяють суттєво підвищити ефективність управління підприємством. Однією з таких управлінських інновацій, що забезпечує конкурентну перевагу, є аутсорсинг. Також розглянуто сутність промислового аутсорсингу та показана його роль у забезпеченні розвитку на виробничому підприємстві, також розкрита загальна схема процесу прийняття рішення про можливість аутсорсингу та схема доцільності використання аутсорсингу. Виявлені критерії переходу на аутсорсинг бізнес-процесів, які можна застосовувати у практиці виробничих підприємств.
Посилання
- 1. Буч О. В. Процессный переход к управлению предприятием: аутсорсинг бизнес-процессов: Вестник Мурманского государственного технического университета. – 2008. - №2 (11) – С. 264 – 267.
- 2. Аникин Б. А., Рудая И. Л. Аутсорсинг и аутстаффинг: высокие технологии менеджмента: Учеб.пособие. – М.: ИНФРА – М., 2007. – 288 с. – (Высшее образование).
- 3. Хейвуд Дж. Браун. Аутсорсинг: в поисках конкурентных преймуществ / Дж.Б. Хейвуд; [перевод с англ.] – М.; издательский дом «Вильямс», 2004. – 176 с.
- 4. Шелухин И. Критерии перехода на аутсорсинг промышленных предприятий/ И. Шелухин [Електронний ресурс]. – Режим доступу http://altrc.ru/library/52/autsorsing-promyshlennykh-predpriyatiy/
- 5. Микало О. І. Матричний метод оцінювання доцільності застосування аусорсингу промисловими підприємствами / І.О. Микало [Електронний ресурс]. – Режим доступу http://altrc.ru/library/52/autsorsing-promyshlennykh-predpriyatiy/
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Аіда Савченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Редакція збірника не несе відповідальності за авторство статей, які друкуються на його сторінках. Суперечки та проблеми в сфері авторського права, що виникають у зв'язку з матеріалами, що публікуються на сторінках збірника наукових праць, вирішуються шляхом прямих переговорів між авторами або третіми особами та авторами. Редакція збірника не втручається в конфлікт інтересів і не несе відповідальності за дії авторів. Якщо суперечка або проблеми в сфері авторського права не можуть бути врегульовані мирним шляхом, автори вирішують їх відповідно до законодавства в судовому порядку.
Редакція збірника перевіряє всі статті на дотримання академічної доброчесності за допомогою технічних застосунків.