ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТА ШЛЯХИ ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6725.28.2014.42588Ключові слова:
інтелектуальна технологія, економіка, виробництво, ресурси, експорт, галузь, підприємство, стандарт.Анотація
В роботі наданий аналіз впровадження інтелектуальних технологій у економіці України, визначені проблеми і обґрунтовані основні шляхи їх вирішення. Показано, що Україна має великий перспективний внутрішній ринок IT-послуг, обумовлений кількістю населення і бізнес процесами, що активізуються. Внутрішній попит на розробки в області IT технологій в перспективі здатний створювати велику кількість робочих місць, але на даний момент знаходиться в незрілому стані. Встановлено, що у плані підготовки IT-фахівців Україна відстає від інших країн, з якими конкурує на глобальних ринках. Крім того, впродовж певного періоду часу спостерігається значний відтік кваліфікованих фахівців. Українські ВНЗ мають значний потенціал в підготовці фахівців затребуваних професій, але в той же час значною проблемою залишається якість підготовки фахівців. Показано, що експорт IT-послуг може і повинен стати однією з домінуючих статей експорту України. При правильній підтримці з боку держави це дозволить зробити нашу економіку більш інтегрованою в процеси світової економіки. Крім того, треба провести переобладнання систем керування і автоматизації промислових підприємств, які ще досі працюють за програмами, що зроблені в СРСР. Прагнення України у ЄС змусить підприємства переобладнати їх на сучасний Європейський Стандарт, який вже давно використовує передові інформаційні технології.
Посилання
- РубенМелконян. Тенденции развития отрасли экспорта ИТ-услуг в Украине. /www.management.com.ua/tend/tend534.html. 04.04.2013г.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Тамара Григорівна Логутова, Борис Борисович Каргін
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Редакція збірника не несе відповідальності за авторство статей, які друкуються на його сторінках. Суперечки та проблеми в сфері авторського права, що виникають у зв'язку з матеріалами, що публікуються на сторінках збірника наукових праць, вирішуються шляхом прямих переговорів між авторами або третіми особами та авторами. Редакція збірника не втручається в конфлікт інтересів і не несе відповідальності за дії авторів. Якщо суперечка або проблеми в сфері авторського права не можуть бути врегульовані мирним шляхом, автори вирішують їх відповідно до законодавства в судовому порядку.
Редакція збірника перевіряє всі статті на дотримання академічної доброчесності за допомогою технічних застосунків.