Проектування локальних геоінформаційних систем як інформаційної основи раціонального землекористування
Ключові слова:
локальні ГІС, раціональне землекористування, інформаційнаАнотація
Означено на прикладі конкретного землекористування необхідні компоненти для проектування геоінформаційної системи та розглянуто процес проектування локальних геоінформаційних систем як інформаційної основи раціонального землекористування.Посилання
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів. Закон України від 04.06.2009 р. № 1443-VI : станом на 15 квіт. 2013 р. [Електронний ресурс] / Офіційний веб-портал Верховної Ради України. – Режим доступу до ресурсу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1443-17.
Про землеустрій. Закон України від 22.05.2003 р. № 858-IV: станом на 15 квіт. 2013 р. [Електронний ресурс] / Офіційний веб-портал Верховної Ради України. – Режим доступу до ресурсу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/858-15.
Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Постанова Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 р. № 1134 : станом на 15 квіт. 2013 р. [Електронний ресурс] / Офіційний веб-портал Верховної Ради України. – Режим доступу до ресурсу :http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1134-2011-п.
Ачасов А. Б. Сучасні методи передпроектного обстеження території / А. Б. Ачасов // Формування екологічно сталих агроландшафтів / С. Ю. Булигін. – К., 2005. – Розд. 12. – С. 202 – 241.
Бердніков Є. С. Стан та цілі розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь / Є. С. Бердніков // Землевпорядний вісник. – 2012. – № 11. – С. 9 – 13.
Демиденко А. Г. Построение агрономической ГИС/Демиденко А.Г., Слива И.В., Трубников А.В.//Геоматика.–2009.–№ 2.– С. 59–62
Кібукевич О. М. Еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь у проектах землеустрою / О. М. Кібукевич, Л.В.Корнілов // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. – 2012. – № 1 (23). – С. 306 – 309.
Мартин А. Г. Регулювання ринку земель в Україні : наук. моногр. / А. Г. Мартин. – К. : Аграр Медіа Груп, 2011. – 252 с.
Методичні рекомендації щодо складання проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь (основні положення) // Землеустрій і кадастр. – 2005. – № 2. – С. 143 – 152.
Стецюк М. П. Порядок розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь / М. П. Стецюк // Землевпорядний вісник. – 2010. – № 8. – С. 33 – 37.
Томлинсон Р. Ф. Думая о ГИС. Планирование географических информационных систем: руководство для менеджеров / Р.Ф.Томлинсон; пер. с англ. Т. Кублицкая. – М.: Дата+, 2004. – 325 с.
Третяк А. М. Наукові основи землеустрою / А. М. Третяк. – К.: TOB ЦЗРУ, 2002. – 342 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).