ОЦІНКА ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ НА ПРИКЛАДІ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ключові слова:
Роменський район, рекреаційний потенціал, оцінка, туристсько-рекреаційний комплекс, перспективи використання, комплексна програма розвиткуАнотація
Обґрунтовано доцільність формування суспільної думки щодо важливості ефективного використання рекреаційного потенціалу провінціальних районів, акцентувати увагу на можливостях комплексного вирішення соціальних, економічних та екологічних проблем через формування територіально-рекреаційних комплексів. Територіальний аналіз дозволяє виділити в окремий рекреаційний підрайон північно-східну частину Роменського адміністративного району. Запропонована комплексна програма розвитку туризму як галузі господарства та реальні заходи по створенню рекреаційного комплексу.
Посилання
Веденин Ю. А., Филиппович Л. С. Опыт выявления и картирования пейзажного разнообразия природных комплексов // Географические проблемы организации отдыха и туризма. Выпуск 2. – М., 1975. – С.39-48.
Географічна енциклопедія України: В 3-х т. /Редкол.: … О. М. Маринич (Відп. ред.) та ін. – К.: «Українська енциклопедія» ім.. М. П. Бажана, 1989 – 1993. Т. З: П – Я. – 480 с.
Грушевський М. С. Історія України-Руси: в 11 т., 12 кн./ Редкол.: П.С.Сохань (голова) та ін. – К.: Наук. думка, 1991. – Т. 1 – 736с.
Заповідні скарби Сумщини. – Під загальною редакцією д.б.н. Т. Л. Андрієнко. – Суми: Джерело, 2001. – 208 с.
Запорожець А. О. Природні умови та ресурси Роменського району. – Ромни, 2004. – 55с.
Корнус А. О., Шевченко Г. Є, Сюткін С. І. Туристичні ресурси Сумської області та оптимізація шкільної туристичної роботи. // Педагогічна Сумщина. – 1999. – №2. – С. 34-37.
Краю наш Роменський. Краєзнавчий нарис. – Суми: Видавництво «Слобожанщина», 2002. – 104 с.
Леонтьєва Г. Г, Тюленєва В. О. Географія Сумської області, Суми: Козацький вал, 2000. – 139с.
Мироненко Н. С. Рекреационная география М.: Изд-во Московского университета, 1981. – 207с.
Преображенский В. С. Теоретические основы рекреационной географии. М: Наука – 1975. – 216с.
Роменщина – батьківщина Петра Калнишевського. Ілюстрований краєзнавчий нарис. – Суми: ВВП «Мрія-1», 2003. – 40с.
Стан природного середовища та проблеми його охорони на Сумщині. Книга 2. / Редкол.: К. К. Карпенко (голов. редактор), Б. М. Польський та ін. – Суми, 1997. – 124с.
Сумська область: Географічний атлас: Моя мала Батьківщина Відповідальний редактор Т. В. Погурельська – К.: ТОВ Мапа, 2006. – 20 с.
Сумщина в історії України: Навчальний посібник. – Суми: Видавництво «МакДен», 2005. – 496с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).