ScienceRise: Biological Science

«ScienceRise: Biological Science» – науковий рецензований журнал, що видається 6 разів на рік, входить до категорії «Б» «Переліку фахових видань України» (наказ МОН України № 612 від 07.05.2019).

Мета журналу «ScienceRise: Biological Science» – надати вченим платформу для обміну науковим прогресом у всіх аспектах біологічних наук і зробити це на найвищому рівні. Опубліковані в журналі статті будуть цікавими як вченим, які фокусуються на теоретичних питаннях, так і дослідникам, яких більше спеціалізуються на прикладних і практичних аспектах.

Журнал «ScienceRise: Biological Science» є журналом відкритого доступу, в якому публікуються оригінальні дослідження і літературні огляди з усіх питань біологічних наук.


Зображення домашньої сторінки журналу

Анонси

 

Де і як знайти свій Scopus AuthorID?

 
Scopus AuthorID є унікальним номером учасника в базі даних Scopus. Для того щоб його дізнатися, у Вас повинен бути профіль вченого в Scopus. Він створюється автоматично, коли у вченого є 2 та більше робіт, які проіндексовані в Scopus. Зареєструвати його або створити самостійно вчений не може, це відбувається автоматично.  
Опубліковано: 2019-10-21 Детальніше...
 

Які види рецензованих журналів існують?

 

Всі наукові журнали можна розділити на кілька категорій:

 1. За географічним розташуванням:

  • Ті, що видаються в країні, в якій працює вчений.
  • Зарубіжні.

Більш привабливі ті, які є іноземними, так як опубліковану статтю зможуть прочитати і використовувати більше вчених з інших країн.

 
Опубліковано: 2019-10-18 Детальніше...
 

Перевірте свої знання в області написання статей. Частина 3. Структура статті

 
Від типу дослідження буде залежати структура Вашої статті. Маючи чітке розуміння структури статті (плану викладу) автору легше оформлювати матеріал. Структурованість статті відіграє велику роль як на етапі прийняття статті, так і на етапі публікації.  
Опубліковано: 2019-10-17 Детальніше...
 
Більше анонсів...

№ 3(18) (2019)

Весь випуск

Переглянути або завантажити весь випуск PDF (English)

Зміст

Залежність синтезу меланіну чорними дріжджами Psedonadsoniella brunnea від кількості джерела вуглецю в культуральному середовищі PDF
Tetiana Kondratiuk, Tetyana Beregova, Tetiana Akulenko, Volodimir Vereschaka 4-8
Розробка експрес-методу для виявлення та генотипування штамів Н1N1 та Н7N9 вірусу пташиного грипу а за допомогою ПЛР – ПДРФ аналізу PDF
Semen Buriachenko, Borys Stegniy 9-20
Інтродукція та адаптаційна здатність Pittosporum tenuifolium gaertn. в умовах захищеного грунту PDF
Lyudmyla Boyko 20-25
Цитогенетичні ефекти у лімфоцитах онкологічних хворих в залежності від джерела опромінення та локальності радіаційного впливу у експерименті ex vivo PDF
Nataliya Maznyk, Tetiana Sypko, Viktor Starenkiy 25-31
Фіторізноманіття степового урочища лиса гора – елемента регіональної екологічної мережі Одеської області PDF
Yevheniia Tkach, Vira Shavrina 32-37