ScienceRise: Biological Science

«ScienceRise: Biological Science» – науковий рецензований журнал, що видається 6 разів на рік, входить до категорії «Б» «Переліку фахових видань України» (наказ МОН України № 612 від 07.05.2019).

Мета журналу «ScienceRise: Biological Science» – надати вченим платформу для обміну науковим прогресом у всіх аспектах біологічних наук і зробити це на найвищому рівні. Опубліковані в журналі статті будуть цікавими як вченим, які фокусуються на теоретичних питаннях, так і дослідникам, яких більше спеціалізуються на прикладних і практичних аспектах.

Журнал «ScienceRise: Biological Science» є журналом відкритого доступу, в якому публікуються оригінальні дослідження і літературні огляди з усіх питань біологічних наук.


Зображення домашньої сторінки журналу

Анонси

 

Журнал «ScienceRise: Biological Science» включений в одну з найпрестижніших світових баз даних в області біології CAB Abstracts

 

Архів статей журналу буде представлений в CAB Abstracts з 01 січня 2019 р CAB Abstracts дає можливість приєднатися до даного глобального вузькоспеціалізованого ресурсу і ваші роботи побачать всі вчені світу в галузі біологічних наук.

 

Для довідки:

CAB Abstracts поставляється з CABI Full Text, надаючи користувачам автоматичний доступ до більш ніж 470 000 журнальних статей, документів конференцій і звітів (80 % з яких не доступні в електронному вигляді в інших ресурсах).

CAB Abstracts охоплює понад 8 000 періодичних видань з більш ніж 120 країн 50 мовами, починаючи з 1973 року.

Більше 3 100 з них недоступні на Scopus.

Понад 4 300 з них недоступні на Web of Science.

Більше 5 200 з них недоступні на Biosis.

CAB Abstracts використовується 75% американських університетів, а також багатьма провідними університетами і дослідницькими центрами всього світу.

 

 
Опубліковано: 2019-07-25 Детальніше...
 
Більше анонсів...

№ 2(17) (2019)

Весь випуск

Переглянути або завантажити весь випуск ABSTRACT AND REFERENCES (English)

Зміст

Рівень білка Cyclin D1 у лімфоцитах периферичної крові учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у віддаленому періоді після опромінення PDF
Liliia Zvarych, Nataliya Golyarnik, Iryna Ilienko 4-9
Сезонна динаміка цвітіння Calluna Vulgaris (L.) hull та його культиварів в умовах м. Києва у зв'язку з особливостями будови квітки PDF
Maria Kuznetsova 10-13
Поліморфізм гену гемаглютиніну та його вплив на властивості штамів вірусів грипу А Н1N1 та Н7N9 PDF
Semen Buriachenko, Borys Stegniy 14-17
Просторовий розподілі, розмірно-масова і вікова структура популяції камбали глосі Platichthys luscus Шаболатського лиману PDF
Maryna Burhaz 18-23
Індентифікація та антибіотикорезистентність молочнокислих бактерій, виділених зі шлунково-кишкового тракту кроля PDF
Yury Pohilko, Natalya Kravchenko 24-30