ПІДВИЩЕННЯ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ У КОНТРОЛІ ТА ОЦІНЮВАННІ ЗА ДОПОМОГОЮ РОБОТИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.17721/2663-0303.2021.6.01Анотація
У статті обговорені питання, що стосуються підвищення компетентності у контролі та оцінюванні викладачів англійської мови, які працюють в українських університетах. Авторка оглядає розвиток компетентності викладачів у контролі та оцінюванні починаючи з 2010 року, коли вперше провела відповідне опитування. Опитування, проведені пізніше, дозволили порівняти відповіді респондентів стосовно успіхів та проблем у розвитку цієї компетентності. Незважаючи на невелику вибірку респондентів у опитуваннях, авторці вдалося охопити представників різноманітної спільноти викладачів іноземних мов університетів та окреслити основні тенденції розвитку компетентності у контролі та оцінюванні. Далі авторка описує діяльність професійної неприбуткової організації – Всеукраїнської асоціації з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО), яка зробила вагомий внесок до розвитку компетентності у контролі та оцінюванні викладачів протягом останніх 6 років. Останнім заходом асоціації став курс з підвищення компетентності викладачів, проведений онлайн. Курсом закладені теоретичні та організаційні основи для наступних навчальних подій подібного типу.
Ключові слова: компетентність у контролі та оцінюванні; профіль умінь у контролі та оцінюванні; підвищення кваліфікації викладачів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Ольга Квасова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Політика охорони авторських прав відповідно до умов ліцензії: Creative Commons Attribution-NonCommercial (Атрибуція-Некомерційне використання) 4.0 Міжнародна (CC BY-NC 4.0).
Автори, що публікують свої статті в журналі "Ars Linguodidacticae" (журналі відкритого доступу) зберігають за собою такі права:
- Автори зберігають за собою права на авторство своєї статті та надають журналу "Ars Linguodidacticae" право першої публікації рукопису своєї статті на умовах ліцензії Creative Commons (CC BY-NC 4.0) Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на автора оригінальної роботи та першу оригінальну публікацію в журналі "Ars Linguodidacticae". Інформація про збереження права на авторство надається на титульній сторінці статті.
- Автори зберігають за собою право укладати окремі угоди на неексклюзивне розповсюдження своєї статті у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі "Ars Linguodidacticae" (наприклад, розміщувати статтю в електронних бібліотеках, архівах та каталогах або публікувати у складі інститутських збірників та монографій), за умови обов'язкового повного посилання на першу оригінальну публікацію в журналі "Ars Linguodidacticae".
- Політика журналу "Ars Linguodidacticae" дає змогу та заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад в інститутському репозитарії або на персональному сайті) рукопису роботи як до її подання до редакції, так і під час її редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно позначається на оперативності й динаміці цитування статті.
Редакція журналу зберігає за собою видавничі права на:
- зверстані оригінали статей та весь номер журналу;
- оформлення журналу, а також оригінальні ілюстративні та додаткові матеріали;
- репринтні перевидання журналу в друкованому та електронному вигляді.
Політика охорони авторських прав провадиться відповідно до умов ліцензії: Creative Commons Attribution-NonCommercial (Атрибуція-Некомерційне використання) 4.0 Міжнародна (CC BY-NC 4.0).
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, прочитайте повний текст Публічної ліцензії CC BY-NC 4.0
Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.