ІГРИ В НАВЧАННІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЯК ІНОЗЕМНОЇ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ
Ключові слова:
англійська як іноземна мова, початкова школа, вивчення мови, методи навчання.Анотація
Статтю присвячено використанню ігор у навчанні англійської мови як іноземної. Стверджується, що ігри можуть бути ефективним методом навчання у початковій школі. Через захопливі види діяльності діти краще набувають мовних навичок і вмінь, оскільки в процесі навчання вони не усвідомлюють, що вивчають мову, засвоєння іноземної мови відбувається природно. Також доводиться, чому ігри повинні використовуватися на уроці англійської мови з метою максимізувати позитивний результат у її вивченні.
Посилання
Chen, I-Jung. 2005. Using Games to Promote Communicative Skills in Language Learning. The Internet TESL Journal, Vol. XI, No. 2.
Chomsky, N. 1957. Syntactic structures. Mouton, The Hague.
Deleżyńska, Katarzyna. 2012. The role of games in teaching children. Retrieved on October 22, 2017, from http://teacher.pl/the-role-of-games-in-teaching-children/
Horwitz, E.K., Horwitz, M.B., and Cope, J.A. 1986. Foreign language classroom anxiety. The Modern Language Journal, 70 (2), pp. 125-132.
Sigurgeirsson, Ingvar. 1995. Leikjabankinn. Reykjavík: Bóksala Nemendafélags Kennaraháskóla Íslands.
Uberman, A. 1998. The use of games: for vocabulary presentation and revision. English Teaching Forum, 36 (1): 20.
Vernon, S. A. Benefits of using games in the classroom. Retrieved on October 22, 2017, from www.teachingenglishgames.com
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Yu.O. Demianova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).