МЕТОДИКА ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКИХ ІДІОМ СТУДЕНТАМИ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Ключові слова:
методика, процес навчання, студент, освітня діяльність.Анотація
У статті розкриваються особливості англійських ідіом, їхні культурні відмінності від українських сталих виразів, специфіка перекладу та розуміння. На всіх рівнях вивчення іноземної мови (англійської) є перелік ідіом та усталених словосполучень, передбачених програмою для засвоєння й запамятовування студентами, адже вони дають нам уявлення про спосіб мислення, культуру народу, мову якого вивчаємо, їхній менталітет. Незнання спеціальних методик призводить до ускладнення їх запам’ятовування й застосування. Автор наукового доробку пропонує методичні прийоми із конкретними прикладами для легкого вивчення уталених словосполучень англійської мови.
Посилання
Кунин А. В. Английская фразеология. М., 1970,
Dainty P. English Practice & Progress. Phrasal Verbs and Idioms// Peter Dainty — Mary Glasgow Magazines, 2003. – 48 p.
Oxford Idioms. Dictionary for learners of English (Оксфордский словник ідіом для тих, хто вивчає английську мову). – Oxford University Press. 2006.
Методика навчання іноземних мов у середніх навчальних закладах: Підручник / кол. авторів під керівн. С.Ю. Ніколаєвої. – К.: Ленвіт, 1999. – 320 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Т.М. Вознюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).