ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ: ЯК ЗБЕРЕГТИ МОТИВАЦІЮ
Ключові слова:
діти, англійська як друга мова, мотиваціяАнотація
Маленькі діти опановують іноземні мови в інший спосіб, ніж дорослі. Тому завданням педагога є враховувати психологічні й вікові особливості дітей з метою задовольнити їх потреби, враховуючи індивідуальні стилі навчання. У цій роботі автори аналізують наявну психолого-педагогічну літературу із зазначеної тематики та пропонують деякі методичні рекомендації з приводу того, як краще й ефективніше організувати навчальний процес, зберегти й підсилити навчальну мотивацію дітей.
Посилання
Asher, J. James. (2006). The Total Physical Response Approach to Learning Language. www.tprworld.com/organizing.htm (Accessed on 12 February 2017).
Bourke, J. (2006). Designing a topic-based syllabus for young learners. ELT Journal, 60/3, pp. 279-286.
Cameron, L. (2003). Challenges for ELT from the expansion in teaching children. ELT Journal, 57/2, pp. 105-112.
Dörnyei, Z. (1994). Motivation and Motivating in the Foreign Language Classroom. The Modern Language Journal. 78/3, pp. 273-284.
Hashemi, Masoud. (2008) Techniques in Teaching English to Children, Oral presentation, Islamic Azad University, Toyserkan Branch, Iran Kang Shin, Joan. (2006) Ten Helpful Ideas for Teaching English to Young Learners, English Teaching Forum,, number 2, USA.
Lightbown, P. and Spada, N. (2001). Factors Affecting Second Language Learning. In Candlin C. and Mercer N. (eds.). English Language Teaching in its Social Context. London: Routledge. pp. 28-43.
Willis, D. and Willis, J. (2007). Doing Task-based Teaching. Oxford: Oxford University Press.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Yu.O. Demianova, P.R. Gostieva
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).