HR-МЕНЕДЖМЕНТ ЯК СУЧАСНИЙ НАПРЯМ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОКУМЕНТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2409-9805.1.2021.229847Анотація
Метою роботи є розкриття поняття HR-менеджменту та його взаємозв’язків з напрямом інформаційно-документної діяльності в сучасних умовах цифровізації суспільства. Методологія дослідження полягає в застосуванні загальнонаукових та спеціальних методів пізнання, зокрема
методів порівняльного аналізу, статистичного, термінологічного та інших методів дослідження, а також використано методи аналітичного інтернет-моніторингу. Наукова новизна роботи полягає у тому, що простежено сучасні тенденції розвитку HR-менеджменту у взаємозв’язку з професійними компетенціями фахівців зі сфери інформаційно-документної діяльності. Висновки. У результаті проведеного дослідження виявлено, що сучасний розвиток HR-менеджменту надає широкий спектр напрямів діяльності, зокрема в сфері ІТ-індустрії, де суттєве значення має інформаційна та адміністративно-кадрова робота. Такі функції відповідають професійним компетенціям, набутим студентами у закладах вищої освіти з напряму інформаційно-документної діяльності, що надає їм можливості професійної адаптації на ринку праці у секторі HR-менеджменту.
Ключові слова: HR-менеджмент, управління персоналом, HRM-системи, кадрова робота, інформаційно-документна діяльність, ІТ-компанії.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.