ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ ЖАНРУ ТЕЛЕВІЗІЙНОГО ІНТЕРВ’Ю В СУЧАСНОМУ МЕДІАПРОСТОРІ
DOI:
https://doi.org/10.32461/2409-9805.2.2021.238788Анотація
Мета роботи. Дослідження передбачає вивчення трансформаційних процесів жанру телевізійного інтерв’ю в сучасному медіапросторі, зокрема, «міграції» інтерв’ю з телебачення на Youtube. Методологія дослідження полягає в застосуванні таких загальнонаукових методів, як: синтез, аналіз, узагальнення, порівняння, які дали змогу дослідити особливості жанру телевізійного інтерв’ю в контексті соціальних комунікацій, а також трансформаційних процесів жанру. Наукова новизна роботи полягає в тому, що в статті з’ясовано місце та роль телевізійного інтерв’ю у масмедіа, окреслено трансформаційні процеси досліджуваного жанру, обґрунтовано «міграцію» жанру телевізійного інтерв’ю на онлайн платформу YouTube, також осмислено новий принцип використання жанру телевізійного інтерв’ю як частини авторських програм із використанням прийомів інфотейнменту. Висновки. Останнім часом у зв’язку зі стрімким зростанням популярності інтернету YouTube став найбільшим призначеним для користувача онлайн-сервісом для розміщення відеофайлів, за допомогою якого користувачі можуть ділитися відеоконтентом. Також завдяки YouTube можна створювати власний відеоконтент. YouTube дозволяє взаємодіяти з іншими користувачами за допомогою обміну текстовою інформацією через коментарі, бути в контакті з великою кількістю людей, яких цікавлять подібні проблеми. YouTube легко синхронізується із популярними соціальними мережами, сприяючи подальшому поширенню інформації. Усього цього сучасне телебачення позбавлене. Тому такі соціальні мережі, як YouTube, створюють нову соціальну динаміку та відіграють особливу ро
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access.