Геологічні та промислово-геофізичні передумови регіональної нафтогазоносності відкладів тріасу в ДДЗ
Ключові слова:
каротаж, геофізика, система, світа, пісковик, покладАнотація
Існують серйозні загальногеологічні та промислово-геофізичні передумови регіонального характеру продуктивності тріасової системи в ДДЗ. Особливої уваги заслуговує верхньосеребрянська підсвіта середнього тріасу, піщані пласти якої досліджені в найслабкішому ступеню. Територіально найбільш перспективними є північна прибортова та приосьова зони ДДЗ. Тріасовий комплекс може забезпечить приріст запасів та видобутку вуглеводнів на рівнях, співставних з традиційними об’єктами пошуку в ДДЗ.
Посилання
Іvanjuta, M.M. (1998). Atlas rodovishh nafti і gazu Ukraini. L'vіv, UNGA, T.І., 38–39.
Bilyk, O.D., Suhorskij, R.F. (1970). Kollektory verhnej permi i triasa Dneprovsko-Doneckoj vpadiny i ih litologicheskie osobennosti. Kiev: Naukova dumka, 107.
Zastezhko, Ju.S. (1972). Harakternye cherty himicheskogo sostava podzemnyh vod jugo-vostochnoj chasti Dneprovsko-Doneckoj vpadiny. Razvitie gazovoj promyshlennosti Ukrainskoj SSR. M., 250–259.
Svjatenko, G.E., Visochans'kij, І.V., Djukov, O.G., Masalіtіna Ju.M. (2013). Dejakі osoblivostі produktivnostі trіasovih vіdkladіv Shebelins'kogo rodovishha. Vіsnik Harkіvs'kogo nacіonal'nogo unіversitetu, 1084, 105–109.
Trofimenko, G.L., Krupckij, Ju.Z., Fedorcov, I.M. (1990). Vyjavlenie novyh neftegazonosnyh ob"ektov po dannym special'nyh geologo-geofizicheskih issledovanij skvazhin. Sb. nauch. tr.: Geologo-geofizicheskie kriterii otkrytija novyh mestorozhdenij nefti i gaza. L'vov, UkrNIGRI, 94–100.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Г. Л. Трохименко, І. В. Височанський, Г. Є. Святенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).